+370 687 46511
Pramonės 15, Šiauliai
Panasonic telefonai
Panasonic faksai
Televizoriai
Oro kondicionieriai
Iškvietimo sistemos
Atlikti darbai
Naudota technika

Oro kondicionieriai


    Parduodame ir įrengiame "Panasonic" ir "Samsung" firmų oro kondicionierius                                          kontaktai:    

Vėsina greičiau, toliau ir plačiau

     „Samsung“ oro kondicionierius sukurtas užtikrinti nepriekaištingą efektyvumą. Unikali trikampio formos konstrukcija turi platesnę įleidimo angą, todėl įsiurbiama daugiau oro. Didesnis plotis ir pagerintas išleidimo angos kampas, papildomos V formos mentės ir didesnis ventiliatorius taip pat užtikrina greitesnį oro vėsinimą, jo išmetimą toliau ir plačiau. Todėl gaivus, vėsus oras pasiekia kiekvieną jūsų namų kambarį.
      Išbandyta naudojant AR09HSFSBWK modelį. Palyginta su įprastu „Samsung“ modeliu AQV09TWS
 

"Nordic" šilumos siurbliai

     Įmantraus dizaino naujasis „Samsung“ oro kondicionierius labai tinka jūsų stilingai ir moderniai svetainei. Garantuojame, kad naujasis oro kondicionierius puikiai tiks jūsų stilingam gyvenimo būdui. Šis unikalus oro kondicionierius yra ne tik labai gražus (sniego baltumo), bet ir garantuoja gaivų, švarų orą ir nedideles elektros energijos sąnaudas.

„S-Plasma“ jonų

      „Samsung Virus Doctor“ sistema labai pagerina uždarų patalpų oro kokybę, todėl kiekvieną kartą įkvėpiate tyro ir sveiko oro. Ji naikina nematomus, sveikatai kenkiančius biologinius teršalus, tokius kaip virusai, bakterijos, alergenai, ir apsaugo jus nuo ligų ir negalavimų. „Virus Doctor“ sistema išvalo daugiau nei 19,16 kubinių metrų erdvės, užtikrina gaivų orą namuose.